0
0
0

Як обрати манекен для створення зачісок

Як обрати болванку для створення зачісок? 

фото болванка для причесок

Майстерність вимагає постійної практики. Якщо ви початківець стиліст-перукар вам ніяк не обійтися без манекена-голови з волоссям, на якому ви зможете відточувати свої навички та розвивати фантазію. Манекен повинен бути у кожного перукаря, перш ніж він приступить до роботи з живими клієнтами. Досвідченим майстрам також не завадить навчальна голова манекен, на яких він зможе експериментувати з новими стрижками і укладаннями. Як же обрати манекен для зачісок?

Колір волосся манекена для зачісок 

Вибір кольору волосся складається з ваших особистих побажань і результату роботи з навчальної головою. Для навчання нової стрижки прекрасно підійде голова манекен - брюнетка, вартість її трохи нижче, ніж у світлих відтінків. Для створення нової зачіски, косоплетенія ми рекомендуємо використовувати світлі тони, вони ідеально підкреслять кожну деталь, в тому числі при фото і відео зйомці. Більшість покупців нашого магазину віддають перевагу відтінку - блонд або русявий.

Довжина волосся перукарського манекена

  • 30-40 см (M) – підходят для стрижки, покраска, створення зачісок відповідної довжини волосся.
  • 40-50 см (L) - стрижка, покраска, навивка, початкові етапи плетіння кос, створення зачісок відповідної довжини волосся.
  • 50-60 см (XL) – Стрижка та покраска. Створення локонів, зачіски на довгому волоссі, плетіння косичок.

Якщо це Ваш перший манекен дляперукаря, рекомендуємо зупинитися на варіанті 45-50 см (L). Якщо ж ви хочете підняти свій навик в косоплетеніі і створенні нових складних зачісок, то, без сумніву, вибирайте манекен з довгим волоссям (XL).

Не забувайте, що ціна навчальної голови для зачісок залежить від її довжини, особливо з натуральним волоссям в своєму складі.

Який буває склад волосся в манекенах для зачісок

Найважлевіший фактор при виборі голови манекена є склад волосся.

В нашому магазині представлені голови 3-х видів:

1.      Штучні (протеїнові, нейлонові).

2.      Змішані (% натурального+ % штучного).

3.      Натуральні.

Тренувальна голова з білковими волоссям відрізняється найнижчою вартістю, але вона обмежена менш довгим терміном служби, ніж навчальна голова з натуральним волоссям.

Також, при роботі з штучним волоссям є ще ряд обмежень. При гарячої укладанні, максимальна температура полотен не повинна перевищувати 120-140 ° C, інакше волосся почнуть плавитися і злипатися. Через кілька хвилин таке укладання повністю зникає, локони розпрямляються. Тому, манекени з білковими волоссям більше підходять для стрижки, отримання початкових навичок у створенні зачісок, косоплетенія. Прекрасно підходять в якості подарунка початківцю стиліста і перукаря.

До другої групи належать змішане волокно з натуральними волоссям. Волосся людини, розбавляють синтетичні, що робить їх більш реалістичними, а з великим складом можна вже застосовувати накрутки до 180 градусів. Локон тоді тримається краще, але для фарбування їх використовувати не рекомендується. Підійдуть наприклад для нарощування.

Натуральне волосся проходить кілька ступенів очищення і обробки, які збільшують термін служби і безпеку при роботі з виробом. Вони чудово підходять для створення зачісок будь-якої складності, косоплетенія, завивці та укладання. По закінченню робіт помийте волосся з зволожуючим шампунем і бальзамом (не частіше одного разу на місяць) і голова з волоссям знову готова до роботи.

Сподіваюся наші поради допоможуть визначитися у виборі. Команда Море Всього бажає Вам успіхів в перукарському справі.