0
0
0

Пензлі для макіяжу

Код товару: к-001
0
 ..
800.00грн.
Код товару: к-004
0
800.00грн.
Код товару: к-003
0
600.00грн.
Код товару: к-002
0
600.00грн.

Професійні кисті - гарантія ідеального макіяжу!

фото пензлі для макіяжу

Робота візажиста - це ціле мистецтво, яке потребує акуратності, терпіння і якісних інструментів. Запорукою бездоганного і стильного макіяжу служать професійні кисті для візажиста, які повинні бути в косметичці жінок, які прагнуть домогтися краси і елегантності в усьому. Звичайні дешеві кисті не зроблять ваш макіяж точним і акуратним, а зовнішність - більш привабливою. Навіть в домашніх умовах завдяки якісним пензликами можна створити неповторний образ. В арсеналі талановитих візажистів завжди присутній набір кистей для візажиста. Крім гарної декоративної косметики, в створенні макіяжу велику роль відіграють саме інструменти, за допомогою яких make-up стає професійним.

Вибираючи інструменти для візажу, зупиніть свій вибір на виробах з натуральних матеріалів. Не секрет, що дешеві кисті для візажу купити можна де завгодно, але при цьому ніхто вам не гарантує, що вони прослужать довго і не завдадуть шкоди вашій шкірі. Дорогі професійні кисті для візажу виготовлені з натурального ворсу, що не дратівної шкіру, або з синтетичного волокна вищої якості. При виборі кистей враховуйте особливості вашої шкіри і види декоративної косметики, якою ви користуєтеся. Наприклад, набір кистей для візажу з натуральним ворсом не підійде для створення макіяжу рідкими косметичними засобами. Вам на допомогу прийдуть інструменти зі штучним волокном.

Набори кістей від магазина More Vsego

Як правило, в набір кистей для візажу входить від десяти до двадцяти інструментів, в деяких наборах кількість кистей досягає 30 штук. Погодьтеся, що, замість того, щоб бігати по магазинах у пошуках якісної пензлики для нанесення пудри, тіней, помади або рум'ян, легше купити набір кистей для візажу, який обійдеться значно дешевше, а його покупка не відніме у вас багато часу. Найчастіше в набір кистей для візажу входять основні інструменти, необхідні для створення бездоганного make-up. Незамінними у вашій косметичці стануть кисті для нанесення і розтушовування пудри, рум'ян, тональної основи, тіней і губної помади. Ще вам можуть стати в нагоді універсальні пензлика: одна велика і одна маленька.

Хочете зробити приголомшуюче враження на оточуючих? Вам знадобиться цілий арсенал інструментів: для нанесення туші, для коригування контурів, для брів і нанесення підводки. Не забудьте про те, що професійні кисті для візажу не повинні поступатися за якістю декоративної косметики і навпаки. Купуючи дорогий набір кистей для візажу, ви можете бути впевнені, що макіяж будь-якої складності, зроблений не тільки в салоні, але і в домашніх умовах, буде виглядати натурально і привабливо в будь-яку погоду, при будь-якому освітленні і на будь-якій вечірці.