0
0
0

Правильний догляд за головою для створення зачісок

Навчальна голова для створення зачісок може бути з натуральним, штучним або комбінованим (поєднання натурального волосся і штучного волокна) волоссям. Перш, ніж купити навчальну голову в інтернет магазині, потрібно визначитися, для яких цілей вона буде вами потрібна.

 • Для відточування майстерності укладок і стрижок підійде навчальна голова манекен з штучними або комбінованим волоссям. Для фарбування краще їх не вибирати, так як вони нерівномірно вбирають фарбу. Праскою укладати комбіноване волосся можна, але не при максимальній температурі.
 • Голова для перукаря з натуральним волоссям - краще рішення для майстрів, які планують тренуватися в мистецтві фарбування, укладання, завивки і випрямлення волосся. Натуральне волосся більш жорстке, воно витримує багаторазові завивки плойкою, фарбування і випрямлення. Для плетіння косичок і створення складних зачісок вони теж підходять найкраще.

Незалежно від того, для яких цілей ви хочете купити голову манекен, зробити цю покупку ви зможете у нас - інтернет магазин навчальних голів та перукарського обладнання.

Догляд за навчальною головою з штучним волоссям

 • Щоб волосся краще збереглося, його рекомендується мити якомога рідше, тільки в разі потреби. Для цих цілей можна використовувати будь-який зволожуючий, м'який шампунь, або спеціальні шампуні для штучного волосся. Скручувати і терти під час мийки волосся не рекомендується - високий ризик пошкодити його.
 • Якщо волосся сильно плутаються, замочіть його приблизно на годину в кондиціонері для білизни. Після цього, не змиваючи, просушіть волосся.
 • Ні в якому разі не мийте штучне волосся в гарячій воді, не розчісуйте його мокрим і не використовуйте для догляду засоби, в складі яких є спирт.
 • Якщо шевелюра навчальної голови своїм зовнішнім виглядом уже викликає лише жалість і більше схожа на мочалку, спробуйте реанімувати її за допомогою прасування. Тільки температуру виставляйте мінімальну, щоб не розплавити матеріал.

Догляд за навчальною головою з натуральними волоссям

 • Не варто нічим обробляти манекен після покупки, будь то голова Dewal або навчальна голова іншого виробника. На заводі натуральне волосся манекенів обробляється особливим засобом, яке робить їх слухняним і м'яким. Можете відразу починати використовувати навчальну голову манекен за призначенням.
 • Після миття обов'язково потрібно наносити кондиціонер з ефектом розгладження, після відіжміть волосся і обережно, не розтягуючи і видираючи волосся, розчешіть його щіткою (не змиваючи кондиціонер). Після можна приступати до укладання за допомогою брашінга і фена.
 • Мити натуральне волосся на манекені потрібно зволожуючим або живильним шампунем в міру забруднення. Скручувати або терти волосся не рекомендується.
 • Враховуйте, те що на гребінці після розчісування манекена з натуральним волоссям може залишитися кілька волосків – це нормально, але в ваших силах мінімізувати їх кількість, розчісуючи шевелюру максимально обережно. Можна використовувати спеціальні спреї, які полегшують процес розчісування.
 • При укладанні та завивці за допомогою нагрівальних приладів використовуйте найнижчу температуру, так манекен з волоссям прослужить довше.
 • Щоб волосся не ламалося і не висушувалось, обов'язково підживлюйте його рослинними оліями або масками раз в тиждень.

Зберігання манекена болванки для плетіння

Навчальну голову зберігайте на полиці або на спеціальному штативі, щоб волосся не злежувалось і вільно спадало.