0
0
0

Сюжетно-рольові ігри

Код товару: к-01
0
Ігровий набір включає в себе всі необхідні кухонні елементи. Плита оснащена парогенератором (холодний пар), реалістичними звуками варіння і смаження зі світловими ефектами палаючого газу. Якщо набрати воду в пляшку (йде в комплекті) і залити в спеціа..
850.00грн.
Код товару: к-02
0
Ігровий набір кухня ідеально підходить для сюжетно-рольових ігор. Тепер ваша дочка зможе готувати своїм лялечкам приголомшливі обіди. Вона буде з гордістю відчувати себе господинею на своїй кухні. Виглядає вона, треба сказати, просто шикарно. Виготов..
950.00грн.
Код товару: к-03
0
Ігровий набір включає в себе всі необхідні кухонні елементи. Плита оснащена парогенератором (холодний пар), реалістичними звуками варіння і смаження зі світловими ефектами палаючого газу. Якщо набрати воду в пляшку (йде в комплекті) і залити в спеціа..
950.00грн.
Код товару: к-04
0
Дитяча кухня - це відмінний подарунок для Вашої маленької господині! Адже цей набір повністю обладнаний всім необхідним для приготування справжніх кулінарних шедеврів. Кухня являє собою стійкий ігровий столик на якій панель обладнана двома конфорками..
850.00грн.

Набори, що привертають увагу до творчості

Процес розвитку дитини супроводжується залученням його до творчості. Це може бути малювання, ліплення, танці. Однак одним з найулюбленіших занять є сюжетно-рольові ігри. Адже саме в них малюк може втілитися в іншому образі, спробувавши інший спосіб мислення і дій. Тому дитячі психологи рекомендують батькам мати в іграшках сюжетно-рольові набори.

Значення рольових ігор

Як видно з назви, під час ігор дитині доводиться виконувати роль іншої людини. Подібне перетворення дозволяє маляті відчути нові відчуття і емоції, які до цього моменту він приховував і не хотів проявляти. Наприклад, дівчатка дуже часто грають в дочки-матері, завдяки чому можуть більш глибоко зрозуміти переживання власної мами, звернені до них. Хлопчики ж частіше вважають за краще перетворення в супергероїв, що додає їм упевненості в собі і дозволяє позбутися від існуючих обмежень.

Якщо батьки можуть творчо підійти до процесу рольових ігор, то в особі своїх дітей обов'язково знайдуть відмінних помічників, які будуть завжди допомагати по дому. Також рольові ігри та набори допомагають розвинути почуття відповідальності і організованості, що обов'язково допоможе становленню їх характеру.

Правила вибору наборів

У нашому інтернет-магазині є великий асортимент наборів від відомих виробників. Ми пропонуємо клієнтам тільки брендову продукцію, оскільки впевнені в її хорошій якості. Якщо ви не знаєте, на чому зупинити свій вибір, пропонуємо вам невеликий огляд нашої продукції.

Набори для хлопчиків

Любов до автомобілів і техніці проявляється у хлопчиків з раннього віку. Тому для них найкраще підійдуть набори механіка. З їх допомогою малюк зможе:

  • Ознайомитися з процесом збирання і розбирання іграшкових моделей.
  • Навчиться працювати з викруткою.
  • Розвине логічне мислення.
  • Освоїться в виконанні послідовних дій.

До числа техніки можна віднести набори поліцейського і пожежного. У малюків дуже сильно розвинене почуття справедливості, а в мультфільмах показують, що ці герої завжди перемагають в боротьбі зі злом. Тому хлопчикам подобається представляти себе в ролі пожежного або поліцейського і допомагати іншим.

Не менш улюбленими іграми у хлопчаків є забави зі зброєю. Головною відмінністю рольових наборів від звичайного дитячого зброї є можливість відстежити напрямок пострілу, що робить гру більш реальною. При цьому відпадає необхідність в реальних зарядах, якими можна поранитися.

Ще одним цікавим для хлопчиків рольовим набором є костюм і маска. Можливість спробувати себе в ролі супергероя малюкам дуже подобається. Дитячі психологи рекомендують використовувати цей спосіб гри для подолання існуючих страхів і комплексів.

Захоплення фокусами можна віднести до ще одним інтересом хлопчиків. Набір юного мага дозволить реалізувати своє прагнення, розвиваючи при цьому кмітливість, увагу, спритність та інші корисні якості.

Набори для дівчаток

Дівчатка воліють гратися з посудом. Щоб уникнути пошкодження кухонного приладдя, були розроблені спеціальні дитячі набори, які можуть задовольнити потребу маляток в посуді. Причому багато хто з них можна використовувати для приготування їжі. Спеціальні набори для випічки дозволять прекрасно провести час з мамою, коли вона готує печиво.

Шикарним подарунком для будь-якої дівчинки буде дитяча кухня. Вона дозволить захопити дитину на довгий час і надасть батькам свободу для інших справ. Різний дизайн дитячої кухні дозволить вибрати дівчинці той варіант, який їй подобається найбільше. Кожна модель максимально наближена до оригіналу, що дозволяє відчути готування їжі.

Дитячий набір доктора стане відмінним захопленням для дівчинки старше трьох років. Можливість проявити свою доброту, подбавши про хворих, розвине в дитині жертовність і терпіння. Причому цей набір буде актуальний в тих випадках, коли дітей грається двоє або троє.

Побутові набори для дітей

Якщо батьки хочуть залучити свою дитину до допомоги по дому, то слід купити один з побутових наборів. У їх число входить: пилососи, праски, холодильники, пральні машини, кухонні плити та багато іншого. Діти зможуть отримати власні речі, які є у дорослих, і до яких їм заборонено доступ.

Особливості вибору сюжетно-рольових наборів

Однак є певні правила, дотримуючись яких можна уникнути здійснення помилок під час вибору набору. В першу чергу іграшки повинні мати сертифікати якості, що підтверджують екологічність використовуваних матеріалів і безпеку для дітей. Також вибір варто робити виходячи з віку дитини, оскільки не всі набори будуть цікаві малюкам.